فرش بزرگ پارچه مسجد

یک فرش می تواند به طور چشمگیری دید و احساس ما را به یک اتاق عوض کند در واقع یکی از موثر ترین و راحت ترین راه های که می تواند زیبایی ودلنشینی یک اتاق را کامل کرد ،اضافه کردن فرش به آنجاست. حال برای انتخاب کردن فرش مناسب برای یک مکان نکاتی را باید درنظر بگیریم که در صورت توجه نکردن به آن ها همه چیز بدتر می شود!.در این مقاله می خواهیم به طور کامل راجب فرش های بزرگ پارچه صحبت کنیم .

شاید دیگر مطالب ما برایتان جالب باشد. حتما مقالات فرش مناسب آشپزخانه، فرش مناسب پذیرایی، فرش مناسب اتاق کودک و … را مطالعه کنید.

فرش بزرگ پارچه چیست ؟


فرش های بزرگ پارچه به فرش های بزرگ تماما یکپارچه گفته می شود که از سایز استاندارد فرش های معمولی بزرگ تر است همچنین تولید این فرش ها سفارشی است که با در نظر گرفتن مکان مورد نظر مشتری که می تواند به هر شکلی باشد فرش مناسب و به دلخواه شما ( فرش گرد، بیضی ، مستطیلی، چند ضلعی و..) تولید می شود.

چه جاهایی از فرش بزرگ پارچه استفاده کنیم ؟

این فرش ها برای محل های با اندازه های بزرگ مناسب است .می توان به جای استفاده از چند فرش کوچک و کنار هم قرار دادن آن ها از یک فرش بزرگ پارچه استفاده کرد و هم یکپارچکی و نظم محیط را بیشتر کرد و هم با استفاده از آن طرح خاص تر ومحیط جذاب تری را به وجود آورد.از این فرش ها می توان در مساجد ،خانه های با اتاق پذیرایی بزرگ ، کاخ ها ، لابی هتل ها و … استفاده کرد و جوی متفاوت و یکنواخت ایجاد کرد.

فرش بزرگ پارچه مساجد

فرش های بزرگ پارچه برای محل کار

طراحی فرش بزرگ پارچه برای دفاتر می تواند مشکل باشد. البته اولویت اصلی برای انتخاب این مدل فرش ایجاد یک محیط صوتی جذاب است. این امر به ویژه در طرح های دفتر باز ، جایی که سر و صدای بیش از حد می تواند مانع بهره وری شود ، بسیار مهم است. اگرچه در بسیاری از دفاتر ، طراحان فراتر از بهتر کردن عملکرد نگاه می کنند و حتی از فرش برای افزایش آگاهی از برند استفاده می کنند – به عنوان ابزاری برای افزایش روحیه و تراز کردن اهداف.
علاوه بر این ، فرش در دفاتر می تواند به عنوان نشانه ای برای کارکنان در مورد چگونگی استفاده از این مکان ، مشخص کردن مناطق فرسوده یا تسهیل مسیرهای نظارتی مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال ، دفتر مرکزی اروپا در Google ، مناطق مختلف فرش را با خلق و خوی و کاربردهای خاص به منظور تحریک نوآوری و خلاقیت کارکنان ارائه می دهد.

خبر خوش برای شما عزیزان از این به بعد میتوانید به صورت آنلاین فرش خود را قسطی خرید کنید و چک پرداخت کنید.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید
https://www.finocarpet.com/fa/home/installment_carpet

فرش قواره بزرگ

کاشی فرش یا فرش بزرگ ؟

در هنگام انتخاب فرش ، بسیاری از طراحان وقت خود را صرف انتخاب رنگ یا الگو می کنند ، اینها نیز قطعاً تصمیمات مهمی هستند ، اما قبل از تصمیم گیری در این زمینه ، باید در نظر بگیرید که کدام نوع فرش مناسب ترین پروژه شماست.

کاشی فرش


زمانی پیش می آید که شما به طور کلی ، باید دو گزینه را انتخاب کنید: فرش های بزرگ پارچه ، یا کاشی فرش. هیچ انتخاب صحیحی بین این دو وجود ندارد ، اما بودجه شما و نیازهای پروژه شما مشخص خواهد کرد که کدام انتخاب مناسب شماست.


فرش بزرگ : انتخاب لوکس

فرش های بزرگ پارچه با توجه به کیفیت و تطبیق پذیری طراحی از بهترین پیشنهادات است.
اگر پروژه شما به طراحی های سفارشی یا الگو برداری در مقیاس بزرگ نیاز دارد ، مطمئناً گزینه ای است که می خواهید آن را برگزینید
اگر تصمیم دارید یک طراحی سفارشی انجام دهید ، فرش بزرگ پارچه ، درجه بالایی از آزادی در خلاقیت را به شما عطا می کنند. فقط مرزهای فضایی که شما طراحی می کنید و تخیل شما حد را تعیین می کند.
علاوه بر این فرش های بزرگ پارچه می توانند زیر انداز بسیار بهتری نسبت به کاشی فرش ها باشند چون
این به دلیل تعداد زیاد گزینه برای پشتیبانی فرش بزرگ پارچه و انتخاب های مختلف برای جنس پارچه می باشد که در انتخاب کاشی فرش ها به راحتی پیدا نمی شوند.
کاشی فرش ها بریده های کوچکی از فرش هستند که به روش های متنوع قابل قرارگیری و ترکیب هستند. کاشی فرش ها اغلب به عنوان “فرش ماژولار” شناخته می شوند ، به شکل مربعی هستند ، اما تولید کننده هایی نیز آنها را در اشکال مختلف ارائه می دهند. آنها یک راه حل مقرون به صرفه هستند و سریعتر و آسان تر نصب می شوند. کاشی فرش ها هم گزینه مناسبی می توانند باشند اما نگهداری منظم از آن نگران کننده است.

بیشتر بخوانید : آموزش ست کردن فرش و مبل

آماده شدن برای پروژه فرش قواره بزرگ

برای انتخاب یک فرش بزرگ پارچه که نیازهای شما را برآورده می کند ، تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دادیم . شما حتی ممکن است یک فرش خاص را در ذهن داشته باشید ، اما قبل از آماده شدن برای قرار دادن فرش چه کاری باید انجام دهید؟
بخش بعدی شما را از مراحل آماده سازی قبل از سفارش خود ،آگاه می کند. در نظر داشته باشید ، یک پروژه فرش بزرگ پارچه عالی نتیجه ارتباط کامل بین برنامه ریزان پروژه ، تأمین کنندگان ، مشتری ها و اتصالات بین کف و فرش است.

یک نمونه فرش را بگیرید

قبل از سفارش دادن ، به آنچه فرش و طرح شما در ذهن می رسد به طور حقیقی نگاه کنید. مثلا بسته به شرایط روشنایی فرش متفاوت به نظر می رسد. اطمینان حاصل کنید که نمونه ای از آن گرفته شده و در محل مورد نظر آن را با خود ببرید. به خاطر داشته باشید ، نمونه باید با همان کیفیت و وزن ساخته شده برای فرش نهایی تهیه شود – این بهترین نشان از شکل ظاهری محصول نهایی را به شما می دهد.
پشت فرش خود را انتخاب کنید
انتخاب فرش شما به همان اندازه مهم است که پشت یا تکیه گاه فرشی که شما انتخاب کنید تا فرش را روی آن قرار دهید. پشت فرشی که شما انتخاب می کنید به طرز چشمگیری بر احساس زیر کف ، خاصیت آکوستیک و دوام فرش شما تأثیر می گذارد. به یاد داشته باشید که به دنبال تامین کننده ای باشید که از مواد افزودنی مانند قیر و پی وی سی در پشتی فرش خود دور بماند ، زیرا این ماده می تواند برای محیط زیست مضر باشد.

یک طرح کفپوش آماده کنید
قبل از شروع کار ، باید یک برنامه عملی داشته باشید. اشتباهات می توانند برای شما گران تمام شود. این امر به ویژه در مورد فرش های بزرگ پارچه صحیح است ، جایی که قرار دادن و جهت درز برای نتایج خوب ضروری است. برای جلوگیری از اشتباهات گران قیمت ، ما پیشنهاد می کنیم که یک برنامه دقیق برای قرار دادن فرش تهیه کنید و از تهیه کننده فرش خود بخواهید آن را بررسی کنید تا از صحت مشخصات آن مطمئن شوید.
برای قرار دادن فرش ،خود را آماده کنید
قبل از تحویل فرش ، حتماً آماده باشید. عدم آمادگی می تواند باعث تاخیرهای غیر منتظره شود و همه ما می دانیم که تأخیرها پرهزینه هستند..

فرش بزرگ پارچه

شستوشوی و نگهداری فرش بزرگ پارچه

شست و شوی این فرش ها در همان مکانی که قرار دارند با دستگاه های خاص انجام می گیرد.چون شست و شوی و ترمیم این فرش ها بسیار سخت است بهتر است در همان ابتدا فرشی که سفارش می دهید از جنس مناسب الیاف برخوردار باشد.

بیشتر بخوانید : چگونه انواع لکه ها را از روی فرش پاک کنیم ؟


سعی کنید زود به زود فرش خود را جارو بکشید حتی اگر چندین روز مسافرت بودید یا خانه نبودید باز هم آن را عمیق تمیز کنید.این کار ارزش صرفه جویی در وقت و هزینه و انرژی شما را دارد.
همچنین برای محافظت از فرش خود می توانید از رو فرشی استفاده کنید که این مقداری هزینه بر است که البته به نسبت هزینه برای تعمیر یا تعویض فرش بزرگ پارچه شما می تواند انتخاب به صرفه ی باشد.

مطالب مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *