فرش اتاق خواب عروس

انتخاب فرش

خوشبختانه چند وقتی است که علم دکوراسیون داخلی در بین اقشار مختلف مردم به خوبی جا افتاده است و تقریباً تمامی افراد تمایل دارند که از این علم در چیدمان دکوراسیون خانه خود بهره بگیرند؛ خصوصاً عروس و دامادها برای چیدن دکوراسیون اولین منزل مشترک خود روی این اصول و علم حساب باز می کنند، زیرا علم دکوراسیون داخلی به تاثیر عوامل موثر در دکوراسیون داخلی می‌پردازد. اهمیت چیدمان دکوراسیون اتاق خواب وقتی بیشتر احساس می شود که برای اولین منزل مشترک زوج های جوان باشد. بنابراین فرش اتاق خواب عروس بسیار اهمیت دارد، به دلیل همین اهمیت تصمیم گرفته شد تا در مورد اتاق خواب عروس و نحوه تزیین اتاق خواب عروس و دیزاین و چیدمان آن برای شما صحبت کنیم.
حتما وقتی در حال خرید جهیزیه هستید، قبل از هر چیزی به بودجه‌تان فکر می‌کنید. این‌که یک تکه فرش دست‌باف چندین میلیون تومان است، بسیاری از عروس‌خانم‌ها را به این سمت واداشته که از انواع فرش‌های ماشینی برای جهیزیه خود تهیه کنند. در انتخاب این فرش‌ها می‌توانید به مدل و رنگ توجه بیشتری داشته باشید که آن عنصر مهم یعنی هنر طرح فرش ایرانی را بپوشاند.مدل فرش اتاق خواب شما باید با سایر بخش های اتاق خوابتان نیز هماهنگی های خودش را داشته باشد تا فضای اتاق خوابتان دچار شلختگی و بی نظمی نشود. اگر بخواهیم واضح تر بگوییم بهتر است فرشی را انتخاب کنید که با رنگ دیوار و یا کاغذدیواری و به دنبال آن، سایر وسایل به کار برده شده در اتاق خوابتان هماهنگی داشته باشد. فراموش نکنید که این شما هستید که می خواهید آرام ترین ساعات شبانه روز خود را در این فضا سپری کنید، پس به هماهنگی و تجانس بخش های مختلف اتاق خوابتان دقت کنید.و قابل ذکر است در دکوراسیون مدرن امروزی سادگی حرف اول را می‌زند…

فرش اتاق خواب

بهترین تزئین و دکوراسیون اتاق خواب عروس

در هر خانه ای اتاق خواب حکم مکانی برای آرامش و رهایی از استرس های روزانه را دارد و از همین رو نحوه چیدمان اتاق خواب اهمیت ویژه ای پیدا می‌کند. اهمیت چیدمان دکوراسیون اتاق خواب وقتی بیشتر حس می‌ شود که برای افرادی باشد که اولین منزل مشترک خود را تجربه می‌کنند و دکوراسیون منزل مشترک زوج های جوان اهمیت بسیار زیادی دارد و باید نکات مختلفی را برای طراحی دکوراسیون و تزئینات اتاق خواب عروس ایرانی در نظر گرفته باشید تا نتیجه کار سرشار از انرژی و حس مثبت باشد.
با توجه به اینکه علم دکوراسیون داخلی روز به روز گسترده‌ تر می‌شود، حتی افراد معمولی هم سعی می‌کنند از قوانین و اصول دکوراسیون داخلی برای چیدمان منزل خود آگاه شوند و از آن ها استفاده کنند. خیلی از عروس و داماد ها هم برای چیدمان اولین منزل مشترک خودشان تصمیم می گیرند این اصول و قوانین را مطالعه کنند و برای چیدمان منزل خود آن ها را به کار گیرند.

اصول چیدمان دکوراسیون اتاق خواب عروس


برای چیدمان دکوراسیون داخلی اتاق خواب ها باید موارد مختلفی مد نظر قرار گرفته شود که از جمله آنها می توان به نورپردازی اتاق خواب عروس و رنگ دکوراسیون و سرویس چوب و تعداد قطعات آن، پرده و تزئینات اشاره کرد.
یکی از مهمترین نکاتی که باید برای اتاق خواب عروس به آن توجه داشته باشید این است که بین عناصر مختلف اتاق خواب طوری ارتباط برقرار کنید که فضای گرم تر و صمیمی تری برقرار شود.
اگر این شاخص ‌ها را برای چیدمان اتاق خواب عروس ایرانی در نظر بگیرید می توانید زیباترین و منحصر به فردترین خانه و اتاق خواب عروس را داشته باشید.
شاخص های مهمی همچون نورپردازی، رنگ دکوراسیون، شکل پرده ها و تزئینات و سرویس چوب می تواند در اتاق خواب عروس تاثیر زیادی داشته باشد و باید ارتباط بین قسمت های مختلف در اتاق خواب طوری باشد که یک فضای گرم و صمیمی و عاشقانه و البته اصولی را فراهم کند و هارمونی که در فضا وجود دارد هر بیننده ای را مجذوب خود کند.

فرش های کلاسیک فروشگاه فینو را ببینید :

جدیدترین مدل فرش اتاق عروس در سال 2020

در دکوراسیون مدرن امروزی سادگی حرف اول را می‌زند
مدل فرش اتاق خواب عروس با شکل‌های هندسی
پیکی از فاکتورهای تعیین کننده قیمت فرش، شکل هندسی آن است. می‌پرسید چرا؟ زیرا وقتی یک فرش کوچک گرد یا مثلا لوزی شکل وارد دستگاه می‌شود کلی هزینه برای ایجاد آن شکل به کارخانه تحمیل می‌شود. به علاوه کارخانه برای خرید این دستگاه‌ها باید هزینه کند که برای تامین این هزینه‌ها از مشتریان پول بیش تری می‌گیرد. به این ترتیب معمولا فرش‌های با شکل هندسی گران‌تر تمام می‌شوند. اما اگر عروسی‌تان نزدیک است در انتخاب مدل فرش اتاق خواب‌ عروس به این مدل‌‌ها نیز توجه کنید.

دکوراسیون اتاق عروس

رنگ فرش اتاق خواب عروس


یکی از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت فرش‌های مدرن، رنگ آن هاست. اگر رنگی در تولید فرش به کار رفته از نوع مرغوب و ثابت باشد، مسلما قیمت آن هم بالاتر است. رنگ فرش عنصر مهمی در دکوراسیون اتاق خواب عروس است. اگر جزئی از جهیزیه رنگ به خصوص و جذابی برای شما دارد، در بازار به دنبال رنگی در طیف آن وسیله، برای فرش جهیزیه تان باشید.چنانچه اتاق خواب نسبتا کوچکی دارید بهتر است فرشی که انتخاب می کنید در رنگ های روشن و طرح هایی باشد که از رنگ روشن بیشتر استفاده کرده است. اما اگر اتاق خواب شما از آن اتاق هایی ست که واقعاً بزرگ و جادار است دست شما برای انتخاب و خریدن فرش اتاق خواب بازتر خواهد بود.برای چنین اتاق هایی می توانید هم از فرش های روشن و هم تیره استفاده کنید اما فرش هایی با رنگ های نسبتاً تیره می تواند صمیمیت فضا را در چنین اتاق های بزرگی بیشتر کند، البته استفاده از فرش های روشن در اتاق خواب بزرگ نیز به شدت زیبا و لذت بخش خواهد بود.همچنین در مورد چگونگی پهن کردن فرش در اتاق خواب اگر می خواهید فرش در زیر تخت خواب پهن شود علاوه بر اندازه گیری مساحت تخت خواب باید مقداری را جهت در بر گرفتن کل تخت به آن اضافه کنید تا فاصله بیشتری از پایه های تخت خواب توسط فرش احاطه شده باشد.

کلام اخر…………..

فرش‌های با رنگ خنثی و طرح‌های ساده و یکنواخت انتخابی خوب برای فرش اتاق خوابتان باشد. مدل فرش اتاق خواب شما باید با سایر بخش های اتاق خوابتان نیز هماهنگی های خودش را داشته باشد تا فضای اتاق خوابتان دچار شلختگی و بی نظمی نشود. اگر بخواهیم واضح تر بگوییم بهتر است فرشی را انتخاب کنید که با رنگ دیوار و یا کاغذدیواری و به دنبال آن، سایر وسایل به کار برده شده در اتاق خوابتان هماهنگی داشته باشد. فراموش نکنید که این شما هستید که می خواهید آرام ترین ساعات شبانه روز خود را در این فضا سپری کنید، پس به هماهنگی و تجانس بخش های مختلف اتاق خوابتان دقت کنید

مطالب مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *